Rolety białystok

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ.
Wystarczy jeden telefon (793-607-328), sms lub e-mai (zdunik.jacek@gmail.com) Nasz przedstawiciel dokona pomiarów i wyceny oraz przedstawi produkty oferowane przez naszą firmę. Po umówieniu się na pomiar dojeżdżamy do Państwa na dogodną godzinę i we wskazane miejsce.
Dostają Państwo...do wyboru bardzo szeroką gamę materiałów do rolet, plis, żaluzji itp.

Czy rolety są tanie?

Rolety nie są szczególnie tanie, prościej i taniej jest przemalować ściany, niż kupić nowe rolety.
Dlatego trzeba dobrze przemyśleć ich kolor, ja polecam wybrać coś neutralnego, w dość stonowanych odcieniach. Dobre będą wszystkie odcienie szarości, biel, delikatne beże, ewentualnie jasne brązy.
Intensywne barwy są wymagające, dlatego odradzam taki wybór. Ważny jest rodzaj mocowania, jednak większość modeli jest uniwersalna - można je założyć na ramie okna, wewnątrz wnęki okiennej, lub na suficie.
Zazwyczaj zakłada się rolety do ramy okna, ale takie rozwiązanie ma tez wady - może powodować parowanie okien, a mocowanie mogą uszkodzić ramę (chociaż nie powinny, trzeba mieć jednak pewne doświadczenie w montażu).

Jak wybierać rolety?

Rolety białystokJak wybrać roletę? Na co patrzeć, przed dokonaniem konsumenckiego wyboru, jak dobrać roletę do okna i wnętrza? To nie są pytania, na które można uzyskać jedną i uniwersalną odpowiedź, zwłaszcza że jest wiele rodzajów rolet. Rolety dzielą się zasadniczo na te standardowe i na zamówienie.
Z pewnością te pierwsze będą tańsze, jednak jeśli nasze okno nie jest standardowe, to trudno - musimy zainwestować w rolety na wymiar.
Na zamówienie trzeba też kupić rolety na okna dachowe.

Rolety kasetowe

Przed nadejściem letnich, słonecznych dni, warto wyposażyć okna w dekoracyjne i funkcjonalne rolety.
Dzięki nim łatwo będzie dowolnie regulować ilość wpadającego do wnętrza światła, bez względu na porę roku i dnia. ROLETY MATERIAŁOWE KASETKOWE to osłony rolowane zawieszane bezpośrednio na skrzydle okiennym w bardzo estetycznej kasetce, która chroni zwiniętą tkaninę rolety przed zabrudzeniem, a prowadnice chronią jej boki oraz przytrzymują tkaninę przy szybie.

W ten sposób uzyskujemy pełne zaciemnienie okna oraz bezawaryjne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.Dzięki kasetce w różnorodnych kolorach rolety wtapiają się ramę okienną stanowiąc jej całość. ROLETY WOLNOWISZĄCE to najbardziej uniwersalne zasłony okienne.

Pasują do każdego wnętrza, łącząc prostotę z funkcjonalnością.

Świetnie wypadną w salonie, ochronią przed porannym słońcem w sypialni i urozmaicą pokój dziecięcy.
To nie jedyna funkcja jaką mogą pełnić rolety wolnowiszące, gdyż świetnie sprawdzają się w roli przesłon wnęk, regałów czy ekranów projekcyjnych .
W naszej ofercie każdy Klient odnajdzie dla siebie odpowiedni wzór i kolor.Źródło: http://velum.com.pl/rolety/.

Widok do druku:

Rolety białystok

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: