Hasło: bielizna w Wikipedii

bluzy ichibluzy ichi
Część bielizny jest ściśle przeznaczona do noszenia pod innymi ubraniami, podczas gdy inne (jak np. T-shirt czy szorty) mogą być noszone zarówno pod spodem jak i jako normalne ubranie. Poza ochroną wewnętrznych warstw ubrania przed zabrudzeniem, bielizna jest noszona z wielu innych przyczyn, jak np.

ciepło, komfort czy higiena.

Bielizna jest często wykorzystywana do manifestowania skromności czy erotyzmu, czasami oba te cele są obecne jednocześnie. Na bieliznę męską składały się kalesony, noszone już od wczesnego średniowiecza i z koszuli, używanej na wierzch (np. rubaszka).

Aktualnie kalesony zastępowane są slipami lub bokserkami. Kobiety nosiły majtki - w zależności od wieku i mody różnej długości i z różnego materiału oraz halki.

Aktualnie do bielizny zalicza się również biustonosz. Spora część bielizny kobiecej służyła formowaniu sylwetki: fortugał, gorset, krynolina, panier.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Bielizna

Najmodniejsze kurtki na zimę

Damskie, zimowe kurtki to jedne z najcześciej wybieranych przez klientki elementów odzieży w sezonie jesienno ? zimowym. Wraz ze zmieniającymi się trendami coraz więcej klientek decyduje się na zakup kilku kurtek na różne okazje. Na pewno warto dostosować wybór kurtki do prowadzonego przez nas stylu życia.
Jeśli nasze życie wypełnia aktywność fizyczna, a często ubieramy się ?na sportowo? warto zdecydować się na puchową kurtkę, na pewno o wiele cieplejszą niż tradycyjny, wełniany płaszczyk.
Ten z kolei będzie idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które często sięgają po eleganckie ubrania.
Takie firmy, jak culture czy kaffe oferują nam spory wybór pod względem naprawdę różnych kurtek damskich.

Jak wyglądać modnie zimą?

Jakie ubrania w tym sezonie cieszą się największą popularnością? Od kilku lat możemy z łatwością zaobserwować, że następuje powrót do trendów obecnych w minionych sezonach.
Tak jest również tej jesieni ? warto zwrócić uwagę na szczególnie szykowne koszule wiktoriańskie, które niegdyś już były naprawdę na topie.

Oczywiście, jesienna moda ma również to do siebie, że oprócz eleganckiego wyglądu ma nam zagwarantować ciepło.

Jest to bardzo istotne, gdyż jesień i zima to sezon, w którym najłatwiej zachorować. Dlatego też warto pamiętać o takich niezbędnych elementach garderoby, jak chusta czy szal, zapewniający nam ciepło, a jednocześnie stanowiący świetny dodatek do stylizacji.
W tym sezonie modne już są zupełnie inne wzory szali niż ostatnio ? z mody wyszły bowiem kraty..

Widok do druku:

bluzy ichi

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: