Kupowanie ciuchów może być sporym utrupieniem, jednak zakupy przez Internet mogą to uprzyjemnić .
to doskonały sposób na odświeżenie garderoby.

Artykuł na temat mody damskiej i bluzkach.

Cele mody w Wikipedii

Modne bluzki sklep
Cel praktyczny ? osłona przed zimnem, ochrona przy pracy; Cel obyczajowości (etyczny) ? szanowanie intymności własnej i innych, nieprowokowanie; Cel ozdobny ? zdobi człowieka, podnosi jego godność; Cel seksualny ? zwraca uwagę u potencjalnego partnera seksualnego; Cel reprezentacyjny ? dana moda reprezentuje pozycję lub stanowisko człowieka, jego poglądy, ideologię, światopogląd.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Moda_(styl)

Ideał kobiety w XX wieku - Gibson Girl

Typowa Gibson Girl była młodą przedstawicielką zamożnej klasy średniej.

Była szczupła, ubierała się zazwyczaj w eleganckie, ale wygodne, nie krępujące ruchów stroje, nie nosiła turniury, uzyskiwała jednak bardzo wąską talię i figurę o kształcie klepsydry dzięki wykorzystaniu gorsetu.

Miała kręcone włosy, nosiła je wysoko podpięte z przodu, często z celowo puszczonymi luźno pojedynczymi kosmykami lub rozpuszczoną, opadającą na ramię, lewą częścią fryzury.
Portretowane były zazwyczaj na zewnątrz, nierzadko podczas uprawiania sportu (np.
jazdy na rowerze, wiosłowania czy gry w tenisa lub golfa) lub oddawania się innym pasjomŹródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Gibson_Girl

Kolorowe i różne kroje.

Czyli bluzki!Modne bluzki sklepMało osób wie, że popularna górna część damskiej garderoby- bluzka, wywodzi się z męskiej koszuli.

Noszona była przez kobiety w stroju ludowym od XVIII wieku.

W XIX wieku zaczęto nosić ją ze spódnicą, a później również z kostiumem. Od tamtego czasu minęło wiele setek lat, a zwyczajna bluzka dorobiła się niezliczonej wersji wzorów, krojów i kolorów.

Wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu odzieżowego aby zachłysnąć się różnorodnością.
Dzięki tak wielkiemu dostępnemu wyborowi każda kobieta ma możliwość dobrać coś do swojego gustu i sylwetki, i tym samym stworzyć jedyną w swoim rodzaju kreację, którą będą zachwycać się inni..

Widok do druku:

Modne bluzki sklep

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: